Den individuella programvarautvecklingen för en säker effektökning med CPA PowerBox för BMW M5. Med CPA ConnectiveSystem kan du slå effekten på och av individuellt efter behov.
BMW X6 M var för provet hos CPA Performance och i provbänken förr att nå den passande programvaran för en effektökning av 100 hk och 140 Nm. Perfekt anpassad chiptuning med CPA PowerBox.
Långtidstesterna möjliggör en precis dataomfattning och anpassning av programvaran för kraftökningen för BMW Active Tourer med CPA Performance. Testa våra produkter och övertyga dig själv.
Låt det goda utvecklingsarbetet av våra ingenjörer övertyga dig och testa PowerBox:en för din BMW 340i. CPA Connective System har också varit utvecklat speciellt för den här BMW:en.
(6) Rabatt gäller för alla erbjudna produkter på vår sida förutom PowerBox Pro och PedalBox. Aktionen slutar så snart som den avsedda kontingenten av produkter förbrukas.
Vi använder cookies för att säkerställa bästa möjliga onlineupplevelse. Om du fortsätter surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.