Genom motorspecifisk programvarautveckling och talrika prov på gatan och provbänken kan nu erbjudas en säker chiptuning för Mercedes GLS 63 AMG. Testa chiptuningen från CPA Performance.
Testa effektökningen från CPA Performance med PowerBox för din VW Touareg. Med den patenterade CPA ConnectiveSystem får du motortuning och gaspedaltuning i kombination.
BMW X6 M var för provet hos CPA Performance och i provbänken förr att nå den passande programvaran för en effektökning av 100 hk och 140 Nm. Perfekt anpassad chiptuning med CPA PowerBox.
Intensiva prov och präcis finjustering vid den motorspecifiska programvarautvecklingen för Ferrari F8 Spider. Så får du säker chiptuning som bringer en förvånande mereffekt för ditt fordon.
(6) Rabatt gäller för alla erbjudna produkter på vår sida förutom PowerBox Pro och PedalBox. Aktionen slutar så snart som den avsedda kontingenten av produkter förbrukas.
Vi använder cookies för att säkerställa bästa möjliga onlineupplevelse. Om du fortsätter surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.